Staňte se členem i Vy!

Hospodářská komora je sdružení firem a živnostníků z oblasti průmyslu, obchodu a služeb. Členové vytváří několik tisícpracovních míst v okrese Opava a zároveň několik tisíc míst mimo okres.

Členem může být každá právnická nebo fyzická osoba, která provozuje živnost a hlásí se k účelu sdružení. Roční členský příspěvek činí Kč 5 000,- pro právnické osoby, 1000 Kč pro neziskové organizace a školy a 500,- Kč pro OSVČ. 

Co děláme? Proč se stát členem? 

K činnosti, projektům a vizím OHK Opava poskytl rozhovor Deníku Opavsko a Hlučínsko předseda představenstva Lukáš Pavelek - článek ke stažení zde

Výhody členství

OHK poskytuje členům různé služby, poradenství a školení.

Považujeme se za důležitou podnikatelskou platformu okresu Opava, která svým členům nabízí prostor pro výměnu zkušeností, získávání kontaktů a zájmová zastoupení.

Jsme partnerem obecních a státních úřadů pro jednání o rozvoji podnikatelských aktivit v regionu.

Jsme prestižním sdružením podnikatelů s více než 160letou historií a v minulosti se členové hrdě hlásili k zastoupení v OHK.  Staňte se i vy členy a pomozte budovat prestiž podnikatelských subjektů v Opavě.

Přihlášku zašlete e-mailem na ohk@opava.cz nebo osobně na OHK Opava – rádi Vás uvidíme !

I Vy můžete dát námět na nové aktivity a doplnit naši tabulku cílů a úkolů!

Pro rok 2021 a další období schválilo představenstvo tyto cíle a úkoly:

Akce a úkoly
Akce a úkoly 2021
pro OHK Opava

Příspěvkový řád OHK Opava

Od 1.1. 2022 platí nový příspěvkový řád ve znění schváleném na Shromáždění delegátů OHK Opava 15.12.2021. Ke stažení zde, vč. příspěvkového řádu HK ČR, který je jeho nedílnou součástí.