Podnikatelská mise ministra zahraničních věcí ČR Jakuba Kulhánka v termínu 29. září – 1. října 2021 do Ázerbájdžánu a Arménie

Dovolujeme si Vás pozvat na doprovodnou podnikatelskou misi ministra zahraničních věcí ČR Jakuba Kulhánka v termínu 29. září – 1. října 2021 do Ázerbájdžánu a Arménie, jejíž organizací byla pověřena Hospodářská komora ČR.

Tato doprovodná podnikatelská mise, kterou povede viceprezident HK ČR Radek Jakubský, se uskuteční speciálním letadlem a v rámci jejího programu budou organizována podnikatelská fóra a B2B jednání v Baku a v Jerevanu.

Mise by měla  být zaměřena především na dopravní průmysl a infrastrukturu, energetiku, stavební průmysl, zdravotní a farmaceutický průmysl, zemědělský a potravinářský sektor, vodohospodářství a další obory.

V případě Vašeho zájmu o účast v podnikatelské misi nám, prosím, zašlete následující dokumenty:

  • vyplněnou závaznou přihlášku,
  • firemní profil v Aj(v editovatelné verzi),
  • snímek pro prezentaci,
  • scan cestovního pasu*(strana s fotografií),
  • foto účastníkav min. rozlišení 300 DPI,
  • scan certifikátu o plné vakcinaciproti Covid-19

na e-mail javorova@komora.cz, a to nejpozději do 15. 9. 2021. Místa budou obsazována do naplnění přidělené kapacity.

Záloha na účastnický poplatek činí 1150,- EUR (či po dohodě ekvivalent 29.900,- Kč), pro členy HK ČR je poplatek snížen na 1035,- EUR (či po dohodě ekvivalent 26.910,- Kč). Účastnický poplatek zahrnuje: ubytování, podíl na místních transferech, vízové poplatky, podíl na cateringu, organizace firemních jednání, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.

* Zastupitelský úřad doporučuje, aby cestovatelé neměli v pase vstupní razítko z předchozí cesty do Arménie. Ázerbájdžánská strana na tuto skutečnost reaguje citlivě. Vzhledem k vízové povinnosti v Ázerbájdžánu bude třeba následně dodat pas účastníka fyzicky na HK ČR. Příslušné instrukce zašleme ihned po potvrzení přihlášky.